PYTANIA DOTYCZĄCE PRODUKTÓW

Istnieją różne sposoby montażu naszych paneli:
  • klej montażowy
  • taśma klejąca dwustronna
  • plastry typu ‘’tesa’’
Do wszystkich zakupionych paneli dokładamy dedykowany system montażu gratis. Zobacz instrukcję montażu paneli SkotiWood
Zleć nam wykonanie całej instalacji łącznie z podświetleniem.Wykonanie podświetlenia domowym sposobem wymaga sporo kreatywności i indywidualnego podejścia. My zaprojektujemy dla Ciebie wzór, wykonamy całą instalację łącznie z podświetleniem i wyślemy gotową do przyklejenia na ścianie lub przyjedziemy ją zamontować osobiście.Skontaktuj się z nami, a ustalimy wszystkie szczegóły.
Oczywiście, że nie.Produkujemy panele w takiej technologii w jakiej wykonuje się parkiet na ogrzewanie podłogowe czyli sklejka + okleina dębowa. Panele wykończone są dębem obustronnie i z wyglądu NICZYM nie różnią się od litego drewna, a pozbawione są jego wszelkich minusów.
  1. Lite drewno jest fantastyczne ale na schody, blaty lub stoły czyli tam, gdzie grubość elementu to kilka centymetrów.
  2.  Panel o grubości 6mm z litego drewna można by złamać gołą ręką.
  3.  Drewno lite mocno ‘’pracuje’’ w ciągu roku w zależności od wilgotności i temperatury w pomieszczeniu. Przy dużym wzorze mogłyby powstawać naprężenia, odkształcenia i docelowo odpadanie paneli.
Tak, ale oczywiście nie pod prysznicem czy nad zlewem. Sposób wykonania naszych produktów pozwala na montaż w strefach o podwyższonej wilgotności. W takim przypadku zachęcamy do zaznaczenia opcji 'pokrycie paneli lakierem'. Nie mogą jednak mieć bezpośredniego kontaktu z wodą lub parą.
Tak. Wykonamy panele o dowolnej grubości i w dowolnym rozmiarze. Dostosujemy też kolorystykę i rodzaj wykończenia pod dowolne zamówienie.