Wróć do góry

Drewniane wieszaki na klucze

Gdzie zawiesić wieszaki na klucze?

Wieszaki na klucze to praktyczna ozdoba na ścianę w przedpokoju. Taka dekoracja pomaga w trzymaniu kluczy w jednym miejscu, przez co nie gubią się one tak często. Często za gubienie kluczy odpowiedzialne są dzieci, więc warto zachęcać je do odwieszania kluczy na nowoczesne wieszaki na klucze, które mogą stanowić modną dekorację ścienną w ich pokoju.

Drewniane wieszaki na klucze to sposób niwelujący zniszczenie mebli. Przez niedbałe rzucanie kluczy na różne szafki, mogą one nie być już w idealnym stanie. Podobna sytuacja powstaje podczas trzymania kluczy w kurtce – po pewnym czasie podszewka kieszeni ulegnie zniszczeniu i wszystko, co będzie się w niej znajdywało, zacznie przesypywać się do warstw ociepliny.

Wieszaki na klucze oczywiście idealnie sprawdzają się w przedpokoju. Mogą one zawisnąć obok wieszaka na ubrania lub na osobnej ścianie pośród innych dekoracji ściennych. W dość wąskim pomieszczeniu warto wybrać takie miejsce na wieszaki na klucze do przedpokoju, gdzie drzwi po otwarciu nie będą zahaczać o wieszak – w innym wypadku będą tworzyć brzydkie zarysowania. 

W sytuacji, gdy w domu często przebywają obce osoby i obawiamy się o zostawianie kluczy w przedpokoju ,,na widoku”, warto zlokalizować drewniane wieszaki na klucze na ścianie w kuchni lub w salonie. Nowoczesne wieszaki na klucze dostępne w sklepie skotiwood.pl są solidnie i modnie wykonane, przez co pięknie się prezentują, nie przypominając wcale przedmiotu użytkowego.

Dobrym rozwiązaniem jest zlokalizowanie wieszaków na klucze w różnych pokojach. Klucze, po które sięga się najczęściej najlepiej umieścić w przedpokoju, a wieszak na klucze na strych, do piwnicy lub sypialni w mniej widocznym miejscu.

Nowoczesne wieszaki na klucze do pensjonatu czy małego hotelu

Wieszaki na klucze to dobra opcja również dla właścicieli pensjonatu, czy innego miejsca wypoczynkowego. Nowoczesne wieszaki na klucze mogą zawisnąć na recepcji, co umożliwi łatwe określenie liczby gości przebywających w danym miejscu. Drewniane wieszaki na klucze to piękna i nowoczesna ozdoba pomieszczenia. Są to również konieczne akcesoria do dyspozytorni i portierni. Wieszaki na klucze to przedmiot bardzo ułatwiający pracę i cechujący się dużą praktycznością. Dodatkowo wieszaki ze sklepu skotiwood.pl są kompaktowe i produkowane z największą starannością o każdy szczegół. Charakteryzują się nowoczesnym i eleganckim wyglądem.

Na jakiej wysokości i w jaki sposób zawiesić wieszaki na klucze?

Wieszaki na klucze do przedpokoju to przedmiot, który ma służyć ich użytkownikom. Muszą być one zawieszone w takim miejscu, aby można było z łatwością z nich korzystać. Jeśli zależy nam na tym, żeby drewniane wieszaki na klucze były używane przez dzieci, to należy ustawić je na takiej wysokości, która będzie wygodna dla maluchów.

Nowoczesne wieszaki na klucze SkotiWood odznaczają się łatwością w montażu. Należy jedynie przygotować kołki montażowe, wiertarkę, ołówek i poziomicę. Najpierw wybierzmy miejsce mocowania, później przy pomocy poziomicy ustawmy poziom wieszaka i zaznaczmy miejsce wiercenia dziur. Cały montaż jest łatwy i szybki. 

Jak wybrać wieszaki na klucze?

Oferta sklepu skotiwood.pl jest szeroka, przez co każdy znajdzie idealny wieszak na klucze dla siebie. Wieszaki na klucze występują w różnych kształtach i kolorach. Można zdecydować się na nowoczesne opcje lub tradycyjne modele. Dostępne są także bardziej humorystyczne wzory. Dany wieszak na klucze może stać się zabawnym gadżetem lub stylowym dodatkiem w naszym mieszkaniu. 

Gdy często mamy do czynienia z sytuacjami, że któryś z domowników wziął nasz klucz lub mamy problem z nauczeniem dziecka pilnowania własnego klucza, to ciekawym pomysłem jest zakup wieszaków na klucze z imionami. W ten sposób każdy stanie się odpowiedzialny za własny komplet. 

Na rynku znajdziemy wieszaki kształtem przypominające klucz. Opcje dla dzieci zawierające ciekawe magiczne i bajkowe motywy – jak na przykład w kształcie sowy lub wróżki. Fani zwierząt mogą zaopatrzyć się w wieszaki na klucze w formie różnych ras psów.

Wieszaki na klucze – różne zastosowania

Nowoczesne wieszaki na klucze mogą pełnić także funkcje przedmiotu, na którym można zawiesić apaszki lub szaliki, złożone parasole czy torebkę lub łyżkę do butów. Dzięki temu wszystkie potrzebne rzeczy znajdują się na wyciągnięcie ręki. Wieszaki na klucze mogą być wykorzystywane na różne sposoby. Idealnie sprawdzą się jako wieszaki ścienne na biżuterie, przez co zniwelujemy problem ciągle plątających się naszyjników lub innych ozdób. Wieszaki na klucze do przedpokoju to również doskonała opcja na prezent. To dobry podarunek na imieniny, urodziny lub z okazji parapetówki. Zapoznaj się z ofertą SkotiWood i wybierz model, który najbardziej przypadł ci do gustu.

Nowoczesne wieszaki na klucze pięknie prezentują się na ścianach w mieszkaniach industrialnych i nowoczesnych. Ważnym aspektem jest także dobieranie tego typu dekoracji do pozostałych elementów wystroju.

preloader