Wróć do góry
Na stanie

Heksagon – Dąb (XL)

35,00 45,00  (zawiera VAT 23%)

Panel Heksagon Dąb to stylowa i praktyczna dekoracja twojej ściany. Wykonany z naturalnego drewna i wykończony olejem, zapewnia długotrwałą jakość i elegancki wygląd. Dostępny w różnych rozmiarach i kolorach, idealnie pasuje do różnych wnętrz. Panel Heksagon Dąb to absolutny ‘must have’ dla osób ceniących sobie styl, naturalne materiały oraz nowoczesność.
Wymiary:
26cm x 30 cm (H x W)
15cm długość boku

Share this product:

Panel Heksagon Dąb to stylowa i praktyczna dekoracja każdej ściany. Wykonany z naturalnego drewna dębowego i wykończony olejem, zapewnia długotrwałą jakość ii elegancki wygląd. Ten panel to nie tylko piękna ozdoba, ale także praktyczne rozwiązanie, które łatwo zamontować i idealnie pasuje do różnych wnętrz.

 

Panele Heksagon są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach, co pozwala na dostosowanie ich do każdego pomieszczenia i stylu aranżacyjnego. Dzięki naturalnemu drewnu, panel ten dodaje pomieszczeniu nowoczesnego, przyjemnego dla oka wyglądu.

 

Drewniane heksagony to także praktyczne rozwiązanie – dzięki nim można w prosty sposób podzielić przestrzeń lub stworzyć na ścianie ciekawą, asymetryczną aranżację. Panel Heksagon Dąb to absolutny ‘must have’ dla osób ceniących sobie styl, naturalne materiały oraz nowoczesność.

 

Drewno dębowe jest trwałe i odporne na uszkodzenia, jednak w razie potrzeby można je łatwo wyczyścić wilgotną szmatką, a nawet samemu odświeżyć ponownie olejując powierzchnię. Ze względu na naturalne pochodzenie drewna, każdy heksagon jest unikalny w kolorze i fakturze.

 

Ten produkt to doskonała dekoracja do Twojego wnętrza, która dodaje elegancji, stylu.

Kolor

Dąb natura, Dąb złoty, Dąb sonoma, Dąb bielony, Dąb ciemny

Grubość

6mm, 12mm, 18mm

Rozmiar

XL

preloader