Wróć do góry
Na stanie

Heksagon – Tablica (M)

29,00  (zawiera VAT 23%)

Bez znaczenia, czy należysz do zapominalskich, czy nie. Na pewno kilka razy w ciągu…

Share this product:

Bez znaczenia, czy należysz do zapominalskich, czy nie. Na pewno kilka razy w ciągu dnia chcesz coś zapisać, prawda? Heksagon Tablica do pisania na ścianę to produkt, który pozwoli Ci stworzyć niezwykle stylowe wnętrze, ale przede wszystkim – co jest bardzo ważne – w pełni funkcjonalne! Posiadając te panele, możesz pisać po ścianie – oczywiście w przenośni. Wystarczy, że posiadasz kredę i morką ścierkę. Idealnie sprawdzi się do zapisania wizyty u lekarza, listy zakupów lub miłego słowa dla reszty domowników.
Wystarczy wybrać rozmiar, którego potrzebujesz. Chcesz stworzyć z tego jeszcze lepszą dekorację? Połącz ten panel z innym produktem firmy SkotiWood i ciesz się niepowtarzalnym efektem!

Wymiary:
17.3cm x 20 cm (H x W)
10cm długość boku

Tablica heksagon M

Niejednokrotnie każdemu z nas zdarza się sytuacja, że musimy cos natychmiast zapisać, przebywając w naszej domowej przestrzeni. Może to być ważny składnik, jaki dodałeś do przygotowywanego dania w kuchni, czy też produkty, które musisz kupić na najbliższych zakupach. Jeśli chcesz mieć pod tym względem wyjątkowy, niespotykany wcześniej komfort, wybierz tablicę heksagon M! To tablica, dzięki której będziesz mógł przy pomocy kredy zapisać cokolwiek zechcesz na swojej ścianie! Stworzysz z nią wnętrze nie tylko estetyczne, ale też funkcjonalne jak nigdy wcześniej. Wybierz rozmiar tablicy heksagon M, połącz ją z innymi produktami z naszej oferty i ciesz się możliwością praktycznego jej wykorzystania!

Rozmiar

M

preloader