Wróć do góry
Na stanie

Heksagon – Tablica (XL)

39,00  (zawiera VAT 23%)

Bez znaczenia, czy należysz do zapominalskich, czy nie. Na pewno kilka razy w ciągu dnia chcesz coś zapisać, prawda? Heksagon Tablica do pisania na ścianę to produkt, który pozwoli Ci stworzyć niezwykle stylowe wnętrze, ale przede wszystkim – co jest bardzo ważne – w pełni funkcjonalne! Posiadając te panele, możesz pisać po ścianie – oczywiście w przenośni. Wystarczy, że posiadasz kredę i morką ścierkę. Idealnie sprawdzi się do zapisania wizyty u lekarza, listy zakupów lub miłego słowa dla reszty domowników.
Wystarczy wybrać rozmiar, którego potrzebujesz. Chcesz stworzyć z tego jeszcze lepszą dekorację? Połącz ten panel z innym produktem firmy SkotiWood i ciesz się niepowtarzalnym efektem!

Wymiary:
26cm x 30 cm (H x W)
15cm długość boku

 

Share this product:

Tablica heksagon XL

Możliwość natychmiastowego zapisania czegoś na ścianie to wyjątkowy komfort, jaki przyda się w każdym gospodarstwie domowym. Dzięki temu będziesz mógł na bieżąco wygodnie tworzyć listę zakupów, czy też poinformować o czymś innych domowników pomimo Twojej nieobecności w domu. Wyposażeniem, które Ci to umożliwi, jest tablica heksagon XL. To akcesorium w wyjątkowy sposób łączące estetykę z funkcjonalnością. Wybierz tablicę w odpowiednim rozmiarze, zawieś ją w dowolnym pomieszczeniu w Twojej przestrzeni domowej i ciesz się możliwością swobodnego pisania kredą po tych wyjątkowych panelach na ścianę.

Rozmiar

XL

preloader