Wróć do góry

Sześciokątna półka drewniana – stylowy element aranżacji wnętrz

Hubert 13 września 2023 0 comments

Półka należy do najbardziej użytkowych rodzajów mebli. Chyba każdy z nas ma przynajmniej jedną w sypialni, salonie czy kuchni. Trzymamy na nich książki, pamiątki z wakacji, rośliny lub przyprawy. Tymczasem ten element wystroju sam w sobie może być dekoracją. Właśnie taki jest Heksagon dąb XL, czyli półka drewniana od SkotiWood. Poznaj wersje kolorystyczne, w których występuje oraz przykładowe pomysły na jej wykorzystanie.

Heksagon dąb XL – półka drewniana w różnych kolorach

Sześciokątna półka od SkotiWood dostępna jest aż w pięciu kolorach. Do wyboru masz następujące barwy drewna dębowego: bielony, sonoma, natura, złoty oraz ciemny. Swoją półkę możesz więc idealnie wkomponować w kolorystykę danego wnętrza. W tej samej tonacji możesz ponadto zamówić także inne ozdoby z naszego sklepu, jak na przykład Heksagon Dąb (XL) – zestaw z modułem oświetlającym.

Heksagon dąb XL – półka drewniana z niewidocznym zestawem montażowym

Wraz z zamówioną z naszego sklepu półką pod wskazany przez Ciebie adres prześlemy również zestaw montażowy, który po zamocowaniu półki pozostanie niewidoczny. Co więcej, jeśli zajdzie potrzeba zdjęcia półki ze ściany, na przykład na czas remontu, możesz zrobić to bez użycia jakichkolwiek narzędzi!

Mozaika z sześciokątnych paneli drewnianych – ozdoba salonu

Jak już wspomnieliśmy, Twoja półka oprócz pełnienia funkcji użytkowej będzie także stylowym elementem dekoracyjnym. Jeszcze lepiej zaprezentuje się w zestawieniu z innymi panelami od SkotiWood. Heksagon Mech XL zamontowany obok półki wprowadzi do Twojego salonu odrobinę zieleni w postaci rośliny, która nie wymaga absolutnie żadnych zabiegów pielęgnacyjnych. Na samej półce również możesz zresztą ustawić żywą ozdobę. Bardzo dobrym pomysłem będzie w tym przypadku niewielki wazonik z bukietem ciętych kwiatów.

Heksagon dąb XL – półka drewniana przydatna w kuchni

Kuchnia to pomieszczenie, w którym półki przydają się chyba najbardziej. Jeżeli dysponujesz więc wolną przestrzenią, którą chcesz w kreatywny sposób zagospodarować, Heksagon dąb XL – półka drewniana doskonale się tu odnajdzie. Tak samo jak w salonie, możesz ustawić na niej wybraną ozdobę. Inną opcją jest umieszczenie tu jednego z kuchennych akcesoriów, z których korzystasz na co dzień i do których chcesz mieć łatwy dostęp. Na półce mogą stanąć też przyprawy, herbaty lub świeże zioła.

Heksagon dąb XL – półka drewniana do łazienki

Nasi klienci często pytają, czy produkowane przez nas panele można bez obaw zamontować w łazience. Nasza odpowiedź jest zazwyczaj twierdząca. Heksagon dąb XL – półka drewniana sprawdzi się w tego typu pomieszczeniu i przez wiele lat nie ulegnie zniszczeniu, jeśli tylko zachowasz pewne środki ostrożności. Nie montuj półki w miejscu, w którym miałaby bezpośrednią styczność z wodą. Kabina prysznicowa jest zatem złym pomysłem, ale ściana nad pralką to bezpieczna opcja. Jeśli zamawiasz nasze wyroby właśnie z myślą o wykorzystaniu ich w łazience, podczas zakupów warto zaznaczyć, że chcesz, byśmy pokryli Heksagon dąb XL – półkę drewnianą lub inny produkt lakierem.

preloader