Wróć do góry

Panele ścienne z korka – dlaczego warto?

Hubert 8 września 2023 0 comments

Choć na pierwszy rzut oka korek nie wydaje się najlepszym materiałem na domową ozdobę, rzeczywistość pokazuje, że jest zupełnie inaczej. Heksagon – korek to produkt, który w sklepie SkotiWood zamawiany jest bardzo często. Co przesądziło o sukcesie tych paneli? Naszym zdaniem ich popularność wynika przede wszystkim ze względów praktycznych. Oto kilka dowodów na to, że warto je mieć w swoim domu.

Heksagon – korek: narzędzie do komunikacji z rodziną

Dźwięku dzwoniącego telefonu można nie usłyszeć, SMS-a – nie odczytać, ale informacji zapisanej na kartce przytwierdzonej do heksagonu – korka nie da się przegapić! Swojemu małżonkowi często musisz przypominać o odebraniu dzieci ze szkoły, a pociechom – o spakowaniu lunchboxu do tornistra? Zamów produkowane przez nas panele korkowe i zamontuj je w swojej kuchni. Wybierz ścianę, na której o poranku zatrzymuje się wzrok każdego domownika. Odkąd nowy gadżet pojawi się w Waszym domu, problemy komunikacyjne znikną. Heksagon – korek to bowiem najlepszy sposób na przekazywanie krótkich informacji.

Panele ścienne z korka przypomną Ci o ważnych wydarzeniach

Komunikacja z rodziną to ważna kwestia, ale równie ważna jest możliwość dotarcia do samego siebie. Pamięć ludzka bywa zawodna i każdemu z nas zdarza się przegapienie ważnego spotkania czy wizyty u specjalisty. Takie drobne potknięcia potrafią zdezorganizować dzień i zniszczyć dobry humor. By nic nie umknęło Twojej uwadze, na heksagonie – korku zamieszczaj też zwięzłe komunikaty dla siebie. Dzięki temu ta sfera życia, na którą masz realny wpływ, już nigdy Cię nie zaskoczy.

Heksagon – korek jako sposób na personalizację wnętrz

To tylko niewielki gadżet, a może odmienić wnętrze każdego pokoju. Do wyboru masz dwa modele – standardowy, M, oraz większy – XL. I właśnie na tym drugim warto utrwalać te najlepsze wspomnienia i niezapomniane chwile. Potrzebujesz do tego tylko kilku pinezek! Przy ich pomocy przytwierdź do heksagonu – korka XL zdjęcia z wakacji lub z ostatniej imprezy z przyjaciółmi. Dzięki nim Twoje wnętrza nabiorą charakteru i staną się bliższe Twojemu sercu. Takie ozdoby, stworzone w pewnym stopniu własnoręcznie, sprawią, że te radosne chwile będą powracać zawsze wtedy, gdy spojrzysz na wybrane zdjęcia.

Panele korkowe w połączeniu z innymi produktami od SkotiWood

Czy wiesz, że dostępne w naszym sklepie panele można ze sobą dowolnie łączyć? Doskonałe towarzystwo dla paneli korkowych stworzy na przykład heksagon – mech. Jego zieleń urozmaici nieco całą kompozycję i subtelnie wprowadzi do wnętrza kuchni czy sypialni odrobinę natury. To bardzo dobra alternatywa dla kwiatów, jeśli nie masz do nich ręki. W przeciwieństwie do nich mech nie potrzebuje bowiem Twojej interwencji. Nie musisz go nawet podlewać! Na tych dwóch panelach Twoja kompozycja nie musi się jednak kończyć. Do układanki dołóż jeszcze heksagon dąb XL – półkę drewnianą, na której możesz postawić na przykład świecę zapachową lub pamiątkę z podróży. Przejrzyj ofertę naszego sklepu i poszukaj innych paneli, które połączysz z praktycznym korkiem.

preloader