Wróć do góry

Panele ścienne tablicowe – poznaj zalety!

Hubert 5 września 2023 0 comments

Oferta Skotiwood skupia się przede wszystkim wokół paneli w kształcie sześciokąta. Nie każdy z tworzonych przez nas modeli ma jednak funkcje wyłącznie dekoracyjne. Niektóre panele ścienne można wykorzystywać również w praktyczny sposób. Do tej grupy należy Heksagon – Tablica, czyli produkt, który ostatnimi czasy cieszy się dużym zainteresowaniem. Poznaj jego zalety i propozycje wykorzystania!

Heksagon – Tablica, czyli naścienny notatnik

Najważniejsza funkcja tych sześciokątnych gadżetów jest oczywista. Panele ścienne, których powierzchnię stanowi tablica, najczęściej przydają się do tworzenia notatek, które zawsze są w zasięgu wzroku. Nic więc dziwnego, że nasi klienci najchętniej montują Heksagon – Tablicę w swoich kuchniach. Możesz po niej pisać tradycyjną kredą, doskonale Ci znaną z lat szkolnych. Zadbaj o to, by zawsze znajdowała się w pobliżu. Na tablicy możesz stworzyć listę zakupów, zapisać datę najbliższej wizyty u lekarza lub przypomnieć dziecku o spakowaniu drugiego śniadania.

Heksagon Tablica w pokoju dziecięcym – wilk syty i owca cała

Skoro już mowa o najmłodszych, trudno nie wspomnieć o genialnym wprost pomyśle zamontowania Heksagonu – Tablicy właśnie w pokoju dziecięcym. Jeśli jesteś rodzicem kilkulatka, prawdopodobnie Twoja pociecha nieraz ujawniła już zamiłowanie do malowania po ścianach. Nasze rozwiązanie zadowoli obie strony – Twój maluch będzie mógł do woli rozwijać swój artystyczny talent, a Ty przestaniesz planować kolejne przymusowe remonty. Starsze dzieci mogą natomiast wykorzystać Heksagon – Tablicę do zapisywania terminów kolejnych klasówek lub wzrokowego utrwalenia trudnych słówek w języku obcym.

Heksagon – Tablica jako element większej układanki

Często powtarzamy naszym klientom, że każdy z naszych paneli wygląda jeszcze lepiej, gdy staje się częścią kompozycji. Jesteśmy przekonani, że przyznasz nam rację, gdy tylko zestawisz sześciokąt tablicowy z innym produktem z naszego sklepu. Doskonale będzie wyglądało połączenie czarnej tablicy z dekoracyjnym Heksagonem – Mchem. Jego zieleń ożywi kuchnię albo salon. Warto dołączyć do układanki również kilka drewnianych paneli, które potęgują atmosferę domowego ogniska. Tablice wiszące w przedpokojach warto natomiast łączyć z panelami wyposażonymi w wieszaki, na których zawisną kurtki bądź kluczyki samochodowe.

Heksagon – Tablica do biura lub restauracji

Możliwości wykorzystania naszych paneli wykraczają daleko poza sferę prywatną. Heksagon – Tablica sprawdza się również w przestrzeniach publicznych. Pomysłem, który przychodzi na myśl jako pierwszy, jest oczywiście zamontowanie go w różnego rodzaju biurach. W takich miejscach często korzysta się bowiem ze zwięzłych notatek, które w ten sposób dotrą do każdego zainteresowanego. Równie udanym pomysłem będzie przymocowanie Heksagonu – Tablicy przy wejściu do baru lub restauracji. W ten sposób można dać znać klientom, jakie danie poleca dziś szef kuchni lub które drinki są właśnie w promocji.

 

Jak widzisz, panele ścienne tablicowe to kreatywne i pragmatyczne ozdoby, które można wykorzystać na wiele sposobów. A Ty, jaki masz na nie pomysł?

preloader