Wróć do góry

Dekoracje ścienne od SkotiWood – gdzie się sprawdzą?

Hubert 30 sierpnia 2023 0 comments

Drewniane dekoracje doceniane są od lat. Chętnie wprowadzamy je do swoich wnętrz przede wszystkim ze względu na ich wygląd – w przeciwieństwie do plastiku i innych materiałów drewno chyba nikomu nie kojarzy się z kiczem. Wręcz przeciwnie, utożsamiane jest z klasą, a nawet luksusem. Co więcej, nie ma tu mowy o nietrafionej ozdobie – drewno pasuje wszak do wszystkiego. Oto kilka propozycji zastosowania naszych produktów.

Heksagon Czarny – zestaw, który odmieni salon

Zacznijmy od niestandardowego heksagonu czarnego, czyli zestawu, który co prawda jedynie imituje drewno, ale to właśnie dzięki temu tak dobrze prezentuje się we wnętrzach o różnym charakterze. Bardzo dobrym pomysłem będzie zamontowanie tych czterech paneli w salonie urządzonym w stylu nowoczesnym, industrialnym, skandynawskim lub minimalistycznym. Można pójść o krok dalej i zestawić tę dekorację z innymi produktami dostępnymi w naszym sklepie, jak drewniany heksagon dąb. W wyniku tego połączenia otrzymasz elegancką i wyrazistą mozaikę.

Heksagon – wieszak na kurtki o szerokim zastosowaniu

Kolejny z naszych produktów cieszy się ogromnym zainteresowaniem nie tylko ze strony prywatnych klientów, lecz także tych, którzy są odpowiedzialni za wyposażenie firm z różnych sektorów. Ten niepozorny dodatek sprawdzi się bowiem zarówno w domu, jak i w restauracji czy poczekalni u fryzjera lub w przychodni lekarskiej. Mowa o heksagonie – wieszaku na kurtki. We wszystkich wymienionych tu miejscach ściągamy wszak odzież wierzchnią, a trzymanie jej przy sobie podczas strzyżenia włosów czy badania mija się przecież z celem.

Heksagon – tablica do pokoju ucznia lub domowego biura

Podczas pracy lub nauki umysł wykonuje nieustanne ćwiczenia intelektualne. W zapamiętaniu ważnych informacji oraz przemyślanej organizacji zadań do wykonania najbardziej pomaga zapisanie ich w formie krótkich haseł. Najlepiej, by znalazły się one w widocznym miejscu. Heksagon – tablica doskonale się do tego nadaje. Warto więc zamontować go na ścianie pokoju ucznia lub domowego biura. Jako szef przy pomocy tego gadżetu możesz natomiast znacznie ułatwić życie swoich pracowników.

Heksagon – korek: gadżet przydatny podczas pracy

Jeżeli poprzednia propozycja nie do końca do Ciebie przemawia, bo masz uczulenie na kredę lub nie przepadasz za wydawanym przez nią dźwiękiem, pomyśl o wykorzystaniu heksagonu – korka. Jego zastosowanie jest bardzo podobne, inna jest jedynie forma. Zamiast kredy i gąbki potrzebne Ci będą pinezki, coś do pisania oraz kawałek papieru. Taka dekoracja przyda się nie tylko w biurach, ale też w różnego rodzaju recepcjach czy portierniach. Skorzystają z niej również uczniowie i studenci.

Kwadro Dąb – zestaw paneli do nowoczesnej restauracji lub hotelu

Na koniec powróćmy do ozdób, które cieszą nas przede wszystkim swoim surowym wyglądem. Zalicza się do nich kwadro dąb, czyli zestaw 4 kwadratowych paneli drewnianych. Tak minimalistyczna dekoracja idealnie dopasuje się do hotelowego lobby czy sali restauracyjnej. Drewno nada takim wnętrzom ekskluzywnego charakteru.

preloader