Wróć do góry

Drewniane dekoracje ścienne – poznaj propozycje od SkotiWood!

Hubert 25 sierpnia 2023 0 comments

SkotiWood powstało z zamiłowania do drewna. Wykonane z niego dekoracje ścienne mają szereg zalet. Jeżeli i Ty cenisz naturalne piękno, nasze produkty z pewnością przypadną Ci do gustu. Przedstawiamy ozdoby, dzięki którym Twoje wnętrza staną się wyjątkowe, a codzienne funkcjonowanie w nich nigdy nie będzie nudne. Przedstawione poniżej dekoracje mogą zostać wykorzystane samodzielnie lub jako element większej kompozycji.

Heksagon Mech – ożywi wnętrze

Na początek przedstawiamy Heksagon Mech, czyli połączenie naturalnego porostu w dębową deską. Ta prosta, acz ujmująca dekoracja, to drewniany panel, na którym osadzony został chrobotek reniferowy – wdzięczny gatunek długowiecznego mchu, który nie wymaga szczególnej pielęgnacji. Nie trzeba go nawet podlewać! To doskonały sposób na przemycenie do wnętrz zieleni, która zawsze będzie wyglądać doskonale, a Twoje urlopowe wyjazdy nie będą na nią negatywnie wpływać.

Heksagon Dąb – zestaw z modułem oświetlającym

Heksagon Dąb – zestaw z modułem oświetlającym to niezwykle udane połączenie czterech paneli o jednakowym kształcie i wielkości. Jeden z elementów został w tym przypadku wzbogacony o moduł LED, który oświetli całość dekoracji, a także pomieszczenie, na ścianie którego zamontujesz tę ozdobę. To doskonały pomysł na rozjaśnienie wnętrz pozbawionych okien oraz tych, do których światło słoneczne nie dociera bezpośrednio, jak przedpokój czy łazienka.

Heksagon Dąb – półka drewniana

Kolejna z naszych propozycji to Heksagon Dąb – półka drewniana, na której możesz postawić roślinę doniczkową, książkę, którą aktualnie czytasz lub ozdobę przywiezioną z dalekiej podróży. Najlepiej sprawdza się jako jeden z elementów układanki w postaci różnego rodzaju sześciokątnych paneli. Takie półki wkomponowane w ścianę sprawią, że pomieszczenie stanie się dużo ciekawsze wizualnie. Możesz zastosować je właściwie w każdym wnętrzu, od salonu po łazienkę.

Heksagon – wieszak na klucze

Czas na dekorację, która nie tylko dobrze wygląda, lecz przy tym jest także praktyczna. Mowa o Heksagonie – wieszaku na klucze. Dzięki niemu zarówno klucze do mieszkania, jak i kluczyki samochodowe, zyskają swoje stałe miejsce. Tym samym pożegnasz się z problemem gorączkowego poszukiwania klucza do drzwi wejściowych na kilka minut przed planowanym wyjściem do pracy czy na ważne spotkanie. Taki panel warto zamontować w widocznym miejscu w przedpokoju, najlepiej w towarzystwie heksagonu – wieszaka na kurtki.

Heksagon – korek na ważne notatki

Skoro przedpokój mamy już urządzony, przenieśmy się na moment do kuchni. Wnętrze to stanowi swoiste centrum dowodzenia – to tu mieszkańcy podejmują decyzje kluczowe dla życia rodziny. Również tutaj na ogół zostawia się pisemne notatki – dla samego siebie lub dla dziecka czy partnera. Papierowy liścik najlepiej jest przyczepić w miejscu, na którym ląduje wzrok każdego, kto przekracza próg kuchni. Heksagon – korek w takiej sytuacji jest niezastąpiony. Innym pomysłem na jego wykorzystanie jest przestrzeń wokół biurka w pokoju ucznia lub w domowej pracowni.

preloader